Masaż Lomi Lomi Nui

Nasze masaże

Lomi Lomi Nui

Czym jest Lomi Lomi Nui:

    Lomi Lomi to zdrowie, wolność, otwartość na siebie i innych to także droga do urzeczywistnienia Twoich intencji.

    Lomi nie daje zamknąć się w definicji masażu, to ceremonia podczas której łączymy trzy wymiary naszej obecności: ciało, emocje i duchowość. Kiedyś ten masaż był wykonywany w polinezyjskich świątyniach, trwał nawet do kilku dni. Korzystały z niego wyłącznie osoby z tzw. “sfer wyższych”, władcy potrzebujący wsparcia w podjęciu ważnych decyzji dla społeczności i środowiska.

    Teraz dostępny jest dla każdego. Poprzez rozluźnienie ciała, oczyszczenie umysłu, uwalniamy przepływ życiowej energii, znikają napięcia i blokady w Twoim ciele, zyskujesz otwartość, akceptację i odwagę w życiu. Zgodnie z filozofią huny, każdy z nas ma w sobie istotny potencjał do samodzielnego uzdrawiania. W Lomi Lomi Nui, jako masażysta dzielę się czułym, pełnym akceptacji dotykiem, by przywrócić stan Twojej równowagi i uwolnić moc wewnętrznego uzdrawiania.

    Podczas masażu z uwagą podążam za reakcjami Twojego ciała i oddechu. W odpowiedzi na te sygnały dobieram kolejne ruchy: powolne, delikatne, wyciszające i rozluźniające, bądź energiczne pobudzające krążenie i energię w organizmie.

Jak wygląda sesja?

    Masaż obejmuje całe ciało (miejsca intymne przykryte są chustą). Wykonywany jest przy użyciu oleju z aromaterapią. Ruchy masażysty są taneczne i płynne, niczym fale wodne okalają całe ciało, co wprowadza osobę masowaną w głęboki stan odprężenia i relaksu. Wszystko odbywa się przy dźwiękach relaksacyjnej muzyki w klimacie Hawajskim.

Dla lepszego efektu oczyszczania:
  • dzień przed masażem weź kąpiel z solą,
  • nie spożywaj posiłków do 2 h przed masażem,
  • zmyj makijaż, zdejmij całą biżuterię,
  • przygotuj intencje i skoncentruj na niej swoją uwagę.
Co zyskasz:
  • przywrócenie wewnętrznej harmonii,
  • uspokojenie, odprężenie,
   wyzwolenie wewnętrznej siły i odwagi,
  • stabilizację wewnętrznej równowagi energetycznej, co sprawia, że otworzysz się na siebie i innych,
  • zaczniesz pozytywnie myśleć i działać.
Osiedle Dolnośląskie,
97-400 Bełchatów

883 188 796
kontakt@makia.org.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
10-20