O mnie

“Jeśli nie robisz tego co kochasz, to marnujesz swój czas”

kim jestem

O mnie

    Nazywam się Marcin Siubski, jestem tu, by wesprzeć Cię w powrocie do Twojej naturalnej unikalności.

    Robię to ze świadomością, że na naszą obecność składają się trzy wymiary: ciało, umysł i duchowość. Te wszystkie sfery przeplatają się i przenikają. Dlatego na każdą osobę patrzę holistycznie. Wiem, że to co przeżywamy, myślimy i doświadczamy zapisuje się w naszym ciele. Wiem też, że każdy z nas ma potencjał by być zdrowym i szczęśliwym. 

“To co płynie z głębi serca, nie wymaga wysiłku”

Odkąd pamiętam natura ma dla mnie szczególne znaczenie. Las jest przystanią wyciszenia, poczucia wolności i równowagi. Natura żyje swoimi cyklami, dla nas ludzi to mądra wskazówka.

Niestety dziś, większość z nas nie pozwala sobie pełną obecność w tej naturalnej dla nas przestrzeni. Jesteśmy zapracowani, spięci, zatroskani o to co posiadamy i moglibyśmy jeszcze posiadać. Nasze ciało odpowiada na tę gonitwę napięciami, ograniczeniami i bólami. Jednak każdy z nas może powrócić do swojej natury, okryć zdrowie i piękno, które jest w każdej osobie.

Od ponad 5 lat  uczestniczę w wydarzeniach związanych z rozwojem osobistym oraz naturalnymi formami terapii. Przez ten czas miałem okazję spotkać wielu holistycznych terapeutów, od których czerpałem wiedzę i inspirację do dalszego rozwoju. 

Natura pozostała dla mnie mnie źródłem mądrości o rozwiązaniach jakich potrzebuje człowiek. Wiem, że moją esencją i misją jest wspieranie innych osób na drodze do zdrowego życia, pełnego zadowolenia, sukcesów i wolności.

Moja droga

  • 1.07.2020 – Szkolenie masaż Lomi lomi, Tajski, Shiatsu – Trigger
  • 25.09.2020 – Festiwal masażu i pracy z ciałem
  • 1.03.2021 – Naturoterapia w praktyce – Dr. Ina Kubas
  • 20.07.2021 – Masaż Tkanek Głębokich – Centrum szkolenie Uryzaj
  • 2.10.2021 – Muzykoterapia organiczna. Gongi i instrumenty archaiczne w terapii i profilaktyce – Organic Sound Medicine Tomasz Niewiadomy
  • 18.10.2021 – Szkolenie Masaż Kobio – Akademia Terpai Manulanych Magdalena Nagajek

Zapraszam do świata Makii – Holistycznych terapii

           Bełchatów

883 188 796
kontakt@makia.org.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek
10-20