Joga Dobra: zapraszamy Cię na cykl spotkań w naturze  

Rozpoczynamy nowy cykl spotkań promujących wewnętrzny dobrostan.
Najważniejsza i Najważniejszy jesteś TY, bez Ciebie nie ma nic. 

Będziemy spotykać się co około. 2 tygodnie, aby pracować nad naszym wewnętrznym rozwojem. 

Na naszych spotkaniach możesz się spodziewać:

Praktyka uważnego oddechu

Praktyka Jogi

Sesja muzykoterapii

Automasażu

Wymiany masażu

Rozmów w kręgu mocy

Integracji doświadczenia w kręgu, przy
kubku świeżej lemoniady i świeżych owoców

Ceremonia Kakao

Luźnych rozmów przy ognisku

Jam Session

Każda sesja będzie trwała około 2 godzin. Przed każdym spotkaniem będziemy dawać znać jaki jest plan i temat przewodni. 

GDZIE:

A to wszystko w kojących okolicznościach przyrody, na świeżym powietrzu, gdzie słońce będzie ogrzewać nasze ciała, a śpiew ptaków umilać nam wspólną praktykę. W pięknym i dyskretnym ogrodzie u znajomych gospodarzy niedaleko Bełchatowa. 

 Logistyka

Zabierz swoją mate, jeśli nie masz swojej – poinformuj nas (przygotujemy ją dla Ciebie). Zabierz też butelkę z wodą, wygodny strój i swój koc do przykrycia, coś do pisania.

Zapisy

  883 188 796 lub w wiadomości prywatnej facebook.

 Twoja inwestycja w dobrostan:
50 – 100 zł (ile możesz i ile czujesz)

O nas  

Aleksandra Fertlińska – jestem nauczycielką jogi, rozwijam się jako konsultantka Ajurwedy, czyli medycyny Indii, która uczy nas jak dbać o zdrowie, korzystając z natury. Od ponad 10 lat jestem obecna także w przestrzeni organizacji społecznych. Rozwijałam się jako edukatorka, trenerka i organizatorka. Wraz z innymi tworzę działania, których celem jest szerzenie dobra dla innych.
Kieruję się tym, by tworzyć przestrzeń równowagi: aktywności i zatrzymania w jednym. Połączenia ciała i ducha, miejsca gdzie możemy doświadczyć ciszy i spokoju w sobie, by dalej tworzyć dobro dla siebie i innych.

Marcin Siubski – swój rozwój rozpocząłem od uczestnictwa w festiwalach świadomościowych w Polsce. Zdobywałem tam swoje doświadczenie na temat naturalnych form terapii, później pracowałem przy organizacji tych wydarzeń. Mój przełom nastąpił na początku 2020r kiedy poznałem swój znak wedyjski, od tamtego wydarzania pęd życia skierował mnie na szkolenie z masażu i założenie swojego gabinetu naturoterapii. Obecnie jestem zafascynowany muzykoterapią.

Czekamy na spotkanie z Tobą

Dodaj komentarz